DOSTAWA MATERIAŁÓW - Wykończenia wnętrz pod klucz
 
 
wykonczenia_pod_klucz_warszawa
DOSTAWA MATERIAŁÓW
OSZCZĘDZASZ CZAS I PIENIĄDZE
DOSTAWA MATERIAŁÓW DO LOKALU

ZAMÓWIENIA, LOGISTYKA, DOSTAWY

Najszerszy zakres materiałów oferowanych na rynku

Dbając o wygodę naszych Klientów, zapewniamy pełną logistykę dostaw materiałów niezbędnych do wykończenia wnętrza pod klucz. W naszej ofercie znajduje się ponad 250 producentów materiałów polskich i światowych marek. U nas będziesz miał możliwość wyboru materiałów spośród 20 000 produktów, które dostarczymy bezpośrednio do Twojego lokalu.

Zamawiając materiały za naszym pośrednictwem, otrzymujecie gwarancję ceny oraz stały nadzór nad terminami dostaw. Cała logistyka jest po stronie Wykonawcy i będzie nadzorowana przez dedykowanego Koordynatora Prac Wykończeniowych.

Współpracując z nami, oszczędzasz czas i swoje pieniądze. Łącząc dostawę materiałów z usługą montażu oszczędzasz 15% na samej stawce podatku Vat. Nie przepłacaj, skorzystaj z naszej oferty.

Zapewniamy pełną obsługę dostaw: zamówienia, transport, wnoszenie, rozpakowanie i montaż. To nasz zespół kontroluje terminy, sprawdza i odbiera towar bezpośrednio w lokalu.


00590

Ilość zrealizowanych projektów

Realizujemy projekty lokali mieszkalnych, apartamentów, domów, powierzchni biurowych i hotelowych, obsługujemy również rynek developerski.

NIE MA DROGI KTÓREJ NIE POKONAMYPOZNAJ PRODUCENTÓW, KTÓRZY Z NAMI WSPÓŁPRACUJĄ

PODŁOGI DREWNIANEpodłogi drewnianePODŁOGI LAMINOWANE I VINYLOWEpodłogi laminowaneDRZWI WEWNĘTRZNEpodłogi laminowanePŁYTKI ŚCIENNE I PODŁOGOWEpodłogi laminowaneARMATURA ŁAZIENKOWA I KUCHENNApodłogi laminowaneCERAMIKA ŁAZIENKOWA I KUCHENNApodłogi laminowaneKABINA PRYSZNICOWApodłogi laminowaneSPRZĘT AGD I WYPOSAŻENIE MEBLIpodłogi laminowaneFARBYpodłogi laminowaneCHEMIA BUDOWLANApodłogi laminowane