Tubądzin Design Days 12.06.2014 - relacja - Projektowanie i aranżacja wnętrz Warszawa. Kompleksowe wykończenie pod klucz.

BLOG

 

Tubądzin Design Days 12.06.2014 – relacja

Ostatnia już impreza z cyklu Tubądzin Design Days 2014 – inspirujących spotkań poświęconych architekturze i projektowaniu – odbyła się z naszym udziałem 12 czerwca 2014 w Warszawie. Gościem specjalnym był Tomek Rygalik czołowy designer w Polsce.

kuchnia_na_wymiar

Tubądzin Design Days 2014 to druga już edycja cyklu imprez przeznaczonego dla architektów, które organizuje Grupa Tubądzin – jeden z największych polskich producentów płytek ceramicznych. Spotkania odbyły się już w 11 miastach i uświetnili je tak znakomici polscy projektanci i architekci jak Maciej Zień, Dorota Koziara, Jakub Szczęsny czy Robert Konieczny.
Gościem specjalnym warszawskiego spotkania był Tomek Rygalik – prawdopodobnie najbardziej utytułowany i doceniony polski projektant. Często nazywany ikoną “młodego” designu został jednym z najbardziej popularnych wykładowców Wydziału Wzornictwa Przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, a jego prace były wybrane do kolekcji Muzeum Narodowego w Warszawie.
W swoich projektach Tomek Rygalik koncentruje się na funkcjonalności, o czym szeroko opowiedział podczas spotkania w Warszawie. Nieformalna atmosfera spotkania sprzyjała nieskrępowanej wymianie myśli. Dla uczestników przygotowano też wiele atrakcji, m.in. mapping oraz liczne niespodzianki.
Tubądzin Design Days to nie tylko spotkanie z wyjątkowymi osobowościami polskiej architektury i designu, ale także konkurs dla zaproszonych architektów. Zadaniem, z którym musieli się zmierzyć to przygotowanie propozycji kolekcji kolorów w przestrzeni miejskiej na podstawie płytek Pastele. Jedną z nagród był wyjazd razem z Grupą Tubądzin na Biennale Architektury w Wenecji. Dodatkową atrakcją wydarzenia są pokazy interaktywne.
Oczywiście nasz zespół uczestniczył w konkursie w projektowaniu nowych płytek ceramicznych – teraz czekamy na wyniki.

Sorry, the comment form is closed at this time.