PEKA - systemy meblarskie sprawdzamy nowości. - Wykończenia wnętrz pod klucz

BLOG

 
PEKA – systemy meblarskie sprawdzamy nowości.

PEKA – systemy meblarskie sprawdzamy nowości.

W dniu dzisiejszym odwiedziliśmy ekskluzywny salon pokazowy marki PEKA i umiejscowiony w kultowym Centrum Handlowym Panorama w Warszawie. Mieliśmy okazję zapoznać się z nowościami dostępnymi w pełnej ofercie systemów kuchennych oraz do zabudowy szaf i garderób.

logo05

Nasi projektanci mieli okazję przetestować cały asortyment wyposażenia dodatkowego oraz zapoznać się w walorami technicznymi.

Nasi stali klienci już o tym wiedzą ale nowi mogą to sprawdzić gdyż nasze meble wyposażamy również w systemy firmy Peka.

Celem firmy PEKA jest kompleksowe zaopatrzenie firm działających w branży meblarskiej w najwyższej jakości wyposażenie do szafek kuchennych, łazienkowych i garderobianych.

PEKA to ekspert w dziedzinie rozwiązań ułatwiających przechowywanie żywności, naczyń kuchennych i drobnego sprzętu AGD. Wszystkie systemy pomagają funkcjonalnie zagospodarować przestrzeń w szafkach.

Profesjonalne elementy wyposażenia, od nowatorskich wyciągów wysokich i pod blatowych przez inteligentne rozwiązania do szafek narożnych, aż po praktyczne systemy segregacji odpadów, podnoszą komfort pracy w kuchni.
Peka systematycznie udoskonala istniejące systemy o nowe rozwiązania, czyniąc je jeszcze bardziej funkcjonalnymi i ergonomicznymi. Oferujemy wszechstronne rozwiązania zapewniające optymalne wykorzystanie przestrzeni.
Gama Design ceni PEKE za nowoczesny design

Zawsze dostosowują wzornictwo do najnowszych trendów. Linie oferowanych systemów doskonale harmonizują z nowoczesnymi meblami kuchennymi, szafami i innymi zabudowami meblowymi. Innowacyjne rozwiązania mogą dostarczać inspiracji przy projektowaniu mebli.

Foto relacja poniżej:

Przepraszamy, formularz komentarzy jest w tej chwili niedostępny.