O nas. Biuro projektowe Gama Design Warszawa. Biuro architektoniczne
 
 
WHO WE ARE

“Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.”- Henry Ford.

Łączymy doświadczenie, pasję i umiejętności
Gama Design to więcej niż firma powołana do kompleksowego wykończenia lokalu „pod klucz”. Połączenie doświadczenia, pasji i jakości oferowanych usług procentuje bardzo dobrym odbiorem naszych usług przez Klientów.
Gama Design to zespół ludzi, których łączy pasja do wykonywanej pracy. To team, który świetnie się rozumie i wie jak odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów.
Odpowiadając na potrzeby  potrafimy ewoluować, zmieniać się i udoskonalać naszą ofertę. Wprowadzane rozwiązania zaowocowały możliwością oferowania pełnej „gamy” usług, które zmierzają do kompleksowego wykończenia lokalu pod klucz.
Połączyliśmy wszystkie najważniejsze elementy:
  1. Projekt aranżacji wnętrz
  2. Dostawę materiałów
  3. Wykonawstwo
  4. Nadzór
Mamy piętnastoletnie doświadczenie w branży wnętrzarskiej, budowlanej i wykończeniowej (stolarnia od 1994 roku). Od 2007 r. działamy z dużymi sukcesami na terenie województwa mazowieckiego oraz podlaskiego. Posiadamy własne, wykwalifikowane i sprawdzone ekipy budowlane, dostąp do szerokiej gamy produktów i materiałów wykończeniowych. To dzięki naszemu doświadczeniu nasi Klienci otrzymują pełną obsługę bez zbędnych wydatków na długotrwałe poszukiwania ekip wykończeniowych czy zakup niezbędnych materiałów.
00490

Ilość zrealizowanych projektów

Realizujemy projekty lokali mieszkalnych, apartamentów, domów, powierzchni biur, powierzchni hotelowych. obsługujemy również rynek developerski.