Luksusowy apartament w wydaniu Gama Design. - Wykończenia wnętrz pod klucz

BLOG

 
Luksusowy apartament w wydaniu Gama Design.

Luksusowy apartament w wydaniu Gama Design.

Niezmiernie nam miło zaprezentować nasz najnowszy projekt luksusowego apartamentu położonego w Warszawie.
Nasz inwestor postawił nam za cel stworzenie wnętrza o klasycznym układzie przy użyciu rozwiązań i materiałów z najwyższej półki.

Stonowane wnętrze, klasyczne podejście do całej koncepcji, to główne cechy naszego nowego projektu. Jasne kolory, delikatne zdobienia ścian oraz bielona podłoga ułożona we francuską jodełkę, nadaje apartamentowi szlachetnego wyrazu.

Całość aranżacji dopełnią meble wykonane na indywidualne zamówienie przez stolarnię Gama Design. Przy ich produkcji użyjemy materiałów najwyższej jakości, a montaż odbędzie się pod specjalnym nadzorem i opatrzony zostanie pisemną gwarancją.

Współpraca z Gama Design daje możliwość wykonania całej koncepcji z jednym odpowiedzialnym wykonawcą, co jest niezmiernie istotne ze względu na gwarancję wykonanych prac i zapewnienie pełnego nadzoru nad całą realizacją.

Pracujemy tylko ze sprawdzonymi ekipami wykonawczymi, którym dostarczymy wszystkie materiały budowlane i aranżacyjne zgodnie z wykonanym projektem.

Realizacja: Gama Design

Projekt: Monika Pniewska

Jesteśmy dumni z efektów pracy naszych zwariowanych Architektów Wnętrz.

Jeżeli szukacie biura projektowego, które zrealizuje kompleksowo projekt aranżacji waszego wymarzonego wnętrza- zapraszamy na spotkanie, na którym dowiecie się co możemy Wam zaoferować.

Zapraszamy do galerii naszego nowego projektu:


Przepraszamy, formularz komentarzy jest w tej chwili niedostępny.