Crative Designe Hotel B4 - Projektowanie i aranżacja wnętrz Warszawa. Kompleksowe wykończenie pod klucz.

BLOG

 

Crative Designe Hotel B4

Dzisiejszy dzień przyniósł nam przyjemną zmianę pogody. Słońce wdzierało się nam z każdej strony – aż chce się żyć.
Zapach wiosny przypomniał nam, że już niedługo rozpocznie się sezon wakacyjny i czas poszukać czegoś nietypowego na wakacje.

I tu może was zaskoczymy, nie pokażemy kurortów, palm i plaż. Chcemy wam pokazać zaskakującą architekturę, którą można spotkać podczas wakacyjnych podróży. Tym samym rozpoczynamy cykl „palcem po mapie”.

Niewątpliwie podróże związane są z hotelami. Dzisiaj zatrzymaliśmy się w dzielnicy Fieramilano w Rho w mieście Mediolan gdzie znajduje się B4 Milano Hotel o dość nietypowym i nowoczesnym designie.

kuchnia_na_wymiarHotel położony jest blisko takich znanych miejsc jak np. Metropoli, Stadion Meazzo i Budynek Mazda Palace w Mediolanie. Pobliskie interesujące miejsca to m.in. Tor wyścigów konnych w San Siro i Muzeum Sztuki Paolo Pini. B4 Milano cieszy się również dogodną lokalizacją w Via Stephenson 55, najbardziej futurystycznej dzielnicy biznesowej i lokalizacji EXPO 2015.

Wracając do hotelu B4, który dysponuje odrębną architekturą w porównaniu do otoczenia i wzornictwem, któremu nie sposób się oprzeć. Wnętrza od samego wejścia budzą duże emocje. Rozkosz smaków, kształtów zapewniają dobre samopoczucie.

B4 został zaprojektowany przez Simone Micheli, który projektuje dla najbardziej prestiżowych europejskich firm. Zajmuje się architekturą, wystrojem wnętrz, wzornictwem przemysłowym i grafiką. Zaprojektowane przez niego meble i aranżacje wnętrz zdobywają nagrody w najbardziej prestiżowych konkursach. W tym roku architekt zaprojektował także składającą się z 25 wzorów kolekcję tapet Omexco sygnowanych jego nazwiskiem. Możemy tu się pochwalić, że posiadamy takie tapety w swojej ofercie.

Projektując wnętrza hotelu Simone zapragnął ucieleśnić najlepsze elementy stylu życia w duchu creative design. Znajdziecie tu najnowocześniejsze technologicznie materiały i alternatywne udogodnienia. Innowacyjne wnętrza zostały zaplanowane na wzór ergonomii z szeroką gamą kolorów.

Jesteśmy ciekawi jak wam się podobają wnętrza B4. Zapraszamy do dyskusji.

TAGS > , , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.