Co wychodzi jak iskrzy pomiędzy Architektem a Inwestorem ? Nowa realizacja przed nami. - Projektowanie i aranżacja wnętrz Warszawa. Kompleksowe wykończenie pod klucz.

BLOG

 

Co wychodzi jak iskrzy pomiędzy Architektem a Inwestorem ? Nowa realizacja przed nami.

Kolejna kreatywna realizacja, która udowadnia, że w projektowaniu najważniejsza jest więź pomiędzy Architektem a Inwestorem.

Przygotowaliśmy kolejny projekt aranżacji wnętrz. Mieszkanie 3 pokojowe, składające się z hollu o pow. 8,32 m2, pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym- 26,40 m2, sypialni o pow. 16,72 m2., gabinetu o pow. 10,53 m2. oraz łazienki o pow. 6,81 m2- łącznie 68,78 m2.

W pierwszej kolejności zajęliśmy się układem funkcjonalnym, który w dniu dzisiejszym znacznie odbiega od stanu developerskiego. Naszej Inwestorce zależało na tym, aby przestrzeń nie była ograniczona oraz na spełnieniu marzenia o posiadaniu prywatnej garderoby w sypialni. Przygotowaliśmy standardowo trzy układy funkcjonalne apartamentu, z którego wybraliśmy jeden ostateczny, na którym zbudowaliśmy aranżację wnętrza.

Salon połączony z aneksem kuchennym przygotowaliśmy w odcieniach szarości wzbogacony barwą naturalnego drewna. Podłoga jaką wybraliśmy to Barlinek Dąb Honey Molti. Zabudowa kuchni przełamana otwarta półką na wina. Całość wykonana z MDF lakier mat. Pełna zabudowa do samego sufitu zapewni maksymalną przestrzeń do przechowywania produktów. Blat jaki zaproponowaliśmy to Kerrock wraz z podwieszanym zlewozmywakiem. Dodatkowym wyposażeniem salonu poza sofą i stolikiem z krzesłami jest stylizowany fotel oraz zabudowa grzejnika połączona z regałem na książki

Holl również przeszedł pełną metamorfozę. Zamknięcie otworu drzwiowego do łazienki pozwoliło nam wyodrębnić dodatkową garderobę i pralnię, które zostały ukryte za drzwiami z MDF-u wykonanymi przez naszą stolarnię.

Sypialnia to miejsce, które musi zapewnić prywatność naszej Inwestorce. W tej przestrzeni zaplanowaliśmy wygodne łóżko na dwie osoby z przepięknym zagłowiem na tle fototapety Nebulae Designer WALLPAPER Wall&Deco. Całość dopełniają lustra, wykonane na specjalnie zamówienie przez naszych rzemieślników.


Oczywiście spełniamy marzenia, wiec zaprojektowaliśmy niecodzienną, przeszkoloną na pełnej wysokości (3 metrów) garderobę. Szklane ścianki zostaną podświetlone profilami ledowymi na poziomie podłogi i sufitu. Dodatkowo, garderoba zostanie funkcjonalnie zabudowana, tym zadaniem zajmą się nasi wykwalifikowani stolarze.

Łazienka to kwintesencja dobrego smaku. Spójność dwóch kolorów- biel i czerń- nada ekskluzywny charakter wnętrzu. To miejsce o sporej powierzchni, dlatego pomieści wannę i kabinę prysznicową. Szafka łazienkowa oraz ścianka z wnęką na kosmetyki, dodatkowo podświetlone ledowo, dodadzą odpowiedniego nastroju. Z uwagi na wysokość pomieszczenia, całość została lekko obniżona przez zastosowanie sufitu podwieszanego- również z oświetleniem punktowym i ledowym.

Jak podoba wam się efekt końcowy?

Projekt: Monika Pniewska

Realizacja: Zespół Gama Design

Sorry, the comment form is closed at this time.