Projektowanie wnetrz, aranżacja wnetrz, kompleksowe wykonczenie pod klucz | NASZ ZESPÓŁ
Projektowanie wnetrz, aranżacja wnetrz, kompleksowe wykonczenie pod klucz | NASZ ZESPÓŁ
744
page-template-default,page,page-id-744,ajax_leftright,page_not_loaded,
 

NASZ ZESPÓŁ

Doświadczenie, pasja i kreatywność

Piotr Bielecki

Człowiek orkiestra, optymista, miłośnik nietypowych rozwiązań. Od 12 lat związany z rynkiem nieruchomości w Polsce. Zaangażowany w rozwój i budowę marki Gama Design. Pomysłodawca i jeden z prekursorów pakietowego wykończenia pod klucz. Prywatnie pasjonat designu, nowoczesnej architektury, skandynawskich rozwiązań i zapalony motocyklista.

Adam Gołub

Kreatywność ma na drugie imię. Od 13 lat związany z marketingiem szeroko rozumianym. Tworzy, wymyśla ukierunkowuje nasze działania. Z pasją rozwija swój autorski produkt VideoMill oraz wspiera działania Gama Design. Po pracy tata dwójki wspaniałych maluchów.

Magdalena Bielecka

Jeśli coś robić to profesjonalnie i koniecznie z pasją. Manager z prawdziwego zdarzenia. Zarządza całym zespołem, wspomagając go na każdym etapie działalności. Odpowiada za doskonałą współpracę z naszymi dostawcami i Klientami. Prywatnie zwariowana podróżniczka i miłośniczka dobrej kuchni.

Piotr Kreczmański

Za cel stawia wiedzę na temat oferty, którą prezentuje. Do każdego Klienta podchodzi indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. W pracy stawia na komunikatywność oraz dobre relacje. Cechuje go pracowitość i chęć rozwijania swojej wiedzy na temat designu i nowoczesnych rozwiązań. Prywatnie stawia na nieruchomości.

Jakub Wenda

Architekt z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Posiada uprawnienia do projektowania w branży architektonicznej bez ograniczeń. Projektując, łączy tradycyjną sztukę budowlaną z nowoczesną technologią. W procesie projektowym najważniejsze są potrzeby i upodobania Klientów. Wspiera działania Gama Design. Na co dzień miłośnik sportowych motocykli.

Marta Magryta

Młoda architekt o kreatywnych pomysłach. Cechuje ją pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Najbardziej w swojej pracy lubi początek i koniec. Ten pierwszy za podjęcie wyzwania, a drugi za to, że po ciężkiej pracy przychodzi satysfakcja zrealizowanej koncepcji. Prywatnie tworzy i projektuje biżuterię w druku 3D.

Przemysław Myszkowski

Poznawał kunszt obrabiania drewna już od najmłodszych lat pod czujnym okiem dziadka. Miłość do drewna przeszła na kolejne pokolenia dzięki czemu rozwijał 2006 wiedzę w Akademii Rolniczej w Poznaniu na kierunku Technologia Drewna. Podczas studiów realizował swoje pierwsze całościowe koncepcje w zakresie projektowania mebli, zdobywając wiele nagród.

Joanna Rej

Od wielu lat profesjonalnie pomaga kreować przestrzeń mieszkalną. Projekty opiera na bazie wyobraźni, zdobytej wiedzy i doświadczeniu. Dużą wagę przykłada do jakości komunikacji i relacji z Klientem. Przyjemna atmosfera przy współpracy i dobra komunikacja, odgrywa ważną rolę, w drodze do osiągnięcia wspólnego sukcesu.

Monika Pniewska

Architekt z pasją do wnętrz stylowych i nowoczesnych. Stawia na funkcjonalność i jakość użytych materiałów. Niecodzienne rozwiązania i nieszablonowe podejście do tematu aranżacji wnętrz jest doceniane przez naszych Klientów. Terminowość i rzetelność to plus…minusów nie dostrzegamy. W pracy stawia na komunikatywność oraz na zaangażowanie w proces tworzenia.

Maria Poszepczyńska

O aranżacji okien wie wszystko- od mechanizmów po nowoczesne wzornictwo. W swoich realizacjach potrafi łączyć nowe trendy z klasycznymi rozwiązaniami. Sprawnie porusza się po szerokim wachlarzu tkanin z których dokonuje odpowiedniej selekcji zgodnie z upodobaniami Klienta. Dopasuje, przygotuje i wprowadzi w życie każdy zwariowany projekt. Prywatnie miłośniczka sportów wodnych.

Piotr Janiszewski

Od 12 lat realizuje prace związane z adaptacją wnętrz w lokalach mieszkalnych oraz komercyjnych. Wraz ze swoim zespołem specjalizuje się w kompleksowych realizacjach wnętrz. Wykona wszystkie prace związane z projektem- od zmian w funkcjonalności powierzchni poprzez najbardziej wymagające zmiany w elektryce po sufity podwieszane i montaż drzwi. W wolnej chwili spędza czas na wędkowaniu

Pozostały zespół projektowy

Dodatkowo wspierają nas grupy projektowe. Odpowiadają głównie za obsługę spółek developerskich oraz realizację dużych projektów. Grupa projektowa może liczyć od 2 do 5 projektantów odpowiedzialnych za obsługę przedsięwzięcia.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
012

Obsługa Klienta indywiudalnego

Średnia liczba osób zaangażowanych w realizację wykończenia lokalu mieszkalnego „pod klucz” przy Kliencie indywidualnym – lokal do 90 m2.

022

Obsługa Klienta indywiudalnego

Średnia liczba osób zaangażowanych w realizację wykończenia lokalu mieszkalnego w standardzie „pod klucz” przy Kliencie indywidualnym – lokal powyżej 90 m2.

035

Obsługa Klienta Komercyjnego

Średnia liczba osób zaangażowanych w realizację wykończenia lokalu komercyjnego w standardzie „pod klucz” (biuro, salon, hotel) w zależności od zakresu.

065

Obsługa Spółek Developerskich

Średnia liczba osób zaangażowanych w realizację wykończenia lokali mieszkalnych w standardzie „pod klucz” przy inwestycji od 100-200 lokali.