Projektowanie wnetrz, aranżacja wnetrz, kompleksowe wykonczenie pod klucz | O firmie
Projektowanie wnetrz, aranżacja wnetrz, kompleksowe wykonczenie pod klucz | O firmie
645
page-template-default,page,page-id-645,ajax_leftright,page_not_loaded,
 
 
WHO WE ARE

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.”- Henry Ford.

Łączymy doświadczenie, pasję i umiejętności

Gama Design to więcej niż firma powołana do kompleksowego wykończenia lokalu „pod klucz”. Połączenie doświadczenia, pasji i jakości oferowanych usług procentuje bardzo dobrym odbiorem naszych usług przez Klientów.

Gama Design to zespół ludzi, których łączy pasja do wykonywanej pracy. To team, który świetnie się rozumie i wie jak odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów.
Odpowiadając na potrzeby  potrafimy ewoluować, zmieniać się i udoskonalać naszą ofertę. Wprowadzane rozwiązania zaowocowały możliwością oferowania pełnej „gamy” usług, które zmierzają do kompleksowego wykończenia lokalu pod klucz.

Połączyliśmy wszystkie najważniejsze elementy:
  1. Projekt aranżacji wnętrz
  2. Dostawę materiałów
  3. Wykonawstwo
  4. Nadzór


Mamy piętnastoletnie doświadczenie w branży wnętrzarskiej, budowlanej i wykończeniowej (stolarnia od 1994 roku). Od 2007 r. działamy z dużymi sukcesami na terenie województwa mazowieckiego oraz podlaskiego. Posiadamy własne, wykwalifikowane i sprawdzone ekipy budowlane, dostąp do szerokiej gamy produktów i materiałów wykończeniowych. To dzięki naszemu doświadczeniu nasi Klienci otrzymują pełną obsługę bez zbędnych wydatków na długotrwałe poszukiwania ekip wykończeniowych czy zakup niezbędnych materiałów.
00360

Ilość zrealizowanych projektów

Realizuejmy projekty lokali mieszkalnych, apartamentów, domów, powierzchni biur, powierzchni hotelowych. obsługujemy również rynek developerski.

Komunikacja z Klientem

To bardzo ważna cecha, która nas wyróżnia. Zawsze nasz zespół jest do Państwa dyspozycji.

I Believe in my design

Design to wszystko to, co nas otacza. Staramy się wykorzystywać wszystkie dostępne materiały i techniki, aby finał realizacji miał swój własny charakter i podkreślał indywidualność naszych Klientów.

Servis gwarancyjny

Nasi Klienci obięci są systemem gwarancyjnym w zalezności od wybranego zakresu. Czas trwania gwarancji od 12 miesięcy.