Projektowanie wnetrz, aranżacja wnetrz, kompleksowe wykonczenie pod klucz | Nowości od Bosch piekarnik serie 8.
Projektowanie wnetrz, aranżacja wnetrz, kompleksowe wykonczenie pod klucz | Nowości od Bosch piekarnik serie 8.
4069
post-template-default,single,single-post,postid-4069,single-format-standard,ajax_leftright,page_not_loaded,

BLOG

 

Nowości od Bosch piekarnik serie 8.

Gama Design była uczestnikiem prezentacji najnowszych osiągnięć marki BOSCH. Grupa ekspertów wraz z czołówką kucharzy zaprezentowała najnowszą serię piekarników. Niepowtarzalny design, innowacyjne rozwiązania technologiczne to coś co czyni urządzenia serie 8 czymś co powinno znaleźć się w każdym domu. Osobiście przetestowaliśmy urządzenia w działaniu jak i w smaku dań przygotowanych w piekarnikach marki Bosch.


Najprostsza droga do perfekcyjnego rezultatu.

gama_design_bosch_4

Niezależnie od tego, czy to będzie wyszukana haute cuisine, czy prosta kuchnia domowa, w piekarniku Serie 8 każdą potrawę przygotujesz w sposób perfekcyjny. Dzięki idealnej kombinacji obu funkcji sterowanych czujnikami: PerfectBake oraz PerfectRoast, Twój piekarnik sprawdza stan przygotowywanych potraw i automatycznie reguluje czas i intensywność grzania – aż do uzyskania idealnych rezultatów pieczenia.

Pieczenie jeszcze nigdy nie było takie proste.

Przy pomocy niezwykle dokładnego czujnika pieczenia PerfectBake piekarnik mierzy poziom wilgotności we wnętrzu piekarnika, a następnie automatycznie dostosowuje idealny rodzaj grzania oraz temperaturę i czas przygotowania potraw. Ty musisz jedynie wybrać w menu żądaną potrawę i nacisnąć Start – resztę załatwi Twój piekarnik. Rezultat: perfekcyjny chleb, ciasto i quiche.

Perfekcyjne rezultaty pieczenia.

Używając PerfectRoast – funkcji automatycznego pieczenia przy użyciu specjalnej termosondy masz pewność, że Twoje mięso upiecze się zawsze doskonale, jak pod okiem profesjonalnego kucharza. Tyle, że bez wysiłku. Rozmieszczone w trzech punktach termosondy czujniki mierzą temperaturę w kilku miejscach i regulują precyzyjnie czas oraz intensywność grzania – aż do uzyskania idealnych rezultatów pieczenia.

Twój prywatny szef kuchni.

Książki kucharskie nie zawsze precyzyjnie opisują cały proces gotowania, czy pieczenia. Z PerfectChef jest inaczej: wystarczy, że określisz rodzaj potrawy, a piekarnik automatycznie nastawi najlepszy sposób grzania, dobierze idealną temperaturę i czas trwania cyklu. Oczywiście można również samodzielnie ustawić wszystkie parametry.

bosch_2

Perfekcja na każdym poziomie.

Termoobieg 4D oparty jest na naprzemiennym kierunku obrotów wentylatora, co umożliwia idealne rozprowadzenie ciepłego powietrza we wnętrzu piekarnika. Dzięki temu nie musisz się już zastanawiać nad wyborem najlepszego poziomu dla Twoich potraw – każdy z nich zapewnia im idealne warunki grzania.

Pełną parą do doskonałego smaku.

Wiele piekarników Serie 8 posiada programy i funkcje, które łączą zalety gotowania na parze z zaletami tradycyjnego pieczenia. Niezależnie od tego, czy jest to parowar, piekarnik ParaPlus z dodatkowym uderzeniem pary, czy piekarnik z parowarem Twoje urządzenie zagwarantuje, że perfekcyjnie przyrumieniona pieczeń zachowa soczyste wnętrze, a doskonale wypieczony chleb pokryje się chrupiącą skórką.

Gotowe szybciej, niż zdążysz powiedzieć „Smacznego!”

Dzięki naszym piekarnikom Serie | 8 z funkcją mikrofali znajdziesz czas na przygotowanie każdej potrawy. Niezależnie od tego, czy chcesz szybko upiec czy też podgrzać coś smakowitego, dzięki inteligentnej kombinacji tradycyjnych rodzajów grzania z wykorzystaniem mikrofal na życzenie uzyskasz perfekcyjne rezultaty w czasie krótszym nawet o 50%, zachowując równocześnie 100% smaku.gama_design_bosch_6

gama_design_bosch_7

gama_design_bosch_8

MCSA00766690_411043_HMG636BS1_def

Informacja pozyskana z: http://www.bosch-home.pl/piekarniki-serie-8.html

Sorry, the comment form is closed at this time.